TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.

Oficiální stránky tenisového oddílu
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.

www.start-ostrava.cz
tenisové kurty, tenisová hala, tenisová škola, závodní a rekreační tenis

Tenisová škola

Vážení tenisoví přátelé, dovolte nám představit oddílovou tenisovou školu. Tenisová škola působí v překrásném areálu tenisového oddílu TJ Start Ostrava-Poruba a společně s vedením oddílu podporuje rozvoj závodního tenisu ve všech věkových kategoriích od prvních krůčků (od 4 let) až po dospělé. V zimním odbobí se připravujeme v tenisových halách a tělocvičnách. V rámci celoročních tréninků si můžete vybrat z nabídky individuálních či skupinových tréninků, tenisové školičky pro nejmenší a výhod tenisové akademie pro závodní hráče. V naší tenisové škole samozřejmě nezapomínáme na hráče – mládež, která bere tento sport jako doplněk ke svým dalším koníčkům.             

                                               

Naši hráči a hráčky se účastní mnoha turnajů, a to jak v ČR tak v zahraničí a reprezentují také svůj klub v jarních soutěžích družstev. Každoročně přihlašujeme do soutěží družstev pod ČTS min. 2 družstva v každé věkové kategorii. Klub ve spolupráci s TŠ také pořádá letní a zimní celostátní turnaje mládeže.  

V období letních prázdnin organizujeme čtyři tenisové příměstské kempy, z nichž dva byly v roce 2013 zařazeny do projektu EU – příhraniční spolupráce. Na konci prázdnin vždy proběhne oblíbené letní soustředění u moře (pro hráče i rodiče).

Trenérský tým TŠ Start se skládá z bývalých či stále aktivních hráčů – odchovanců našeho oddílu. Klademe důraz na propracovaný systém výchovy (od těch nejmenších až po seniorský tenis), kdy se každý trenér specializuje dle svých předpokladů na konkrétní věkovou a výkonnostní skupinu. Rozvíjíme také další důležité faktory jako je kondice, aktivní či pasivní regenerace, pozitivní přístup ke sportu a v neposlední řadě také týmový a klubový duch.

Pro zájemce o trénování v rámci naši TŠ je rozpracován podrobný ceník pro všechny typy tréninků. Všem zájemcům také nabízíme kromě tréninků doplňkové služby jako je vyplétací servis, testovací centrum raket a tenisový obchůdek.

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Nábor dětí do tenisové školy
Canis MSK Ostrava Ostrava Poruba MŠMT ČUS Babolat Aspectus ČPP ISMM Emco Febe Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 37
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Všechna práva vyhrazena | tenisstart@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne