TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.

Oficiální stránky tenisového oddílu
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.

www.start-ostrava.cz
tenisové kurty, tenisová hala, tenisová škola, závodní a rekreační tenis

Tenisová škola

Vážení tenisoví přátelé, dovolte nám představit oddílovou tenisovou školu. Tenisová škola působí v překrásném areálu tenisového oddílu TJ Start Ostrava-Poruba a společně s vedením oddílu podporuje rozvoj závodního tenisu ve všech věkových kategoriích od prvních krůčků (od 4 let) až po dospělé. V zimním odbobí se připravujeme v tenisových halách a tělocvičnách. V rámci celoročních tréninků si můžete vybrat z nabídky individuálních či skupinových tréninků, tenisové školičky pro nejmenší a výhod tenisové akademie pro závodní hráče. V naší tenisové škole samozřejmě nezapomínáme na hráče – mládež, která bere tento sport jako doplněk ke svým dalším koníčkům.             

                                               

Naši hráči a hráčky se účastní mnoha turnajů, a to jak v ČR tak v zahraničí a reprezentují také svůj klub v jarních soutěžích družstev. Každoročně přihlašujeme do soutěží družstev pod ČTS min. 2 družstva v každé věkové kategorii. Klub ve spolupráci s TŠ také pořádá letní a zimní celostátní turnaje mládeže.  

V období letních prázdnin organizujeme čtyři tenisové příměstské kempy, z nichž dva byly v roce 2013 zařazeny do projektu EU – příhraniční spolupráce. Na konci prázdnin vždy proběhne oblíbené letní soustředění u moře (pro hráče i rodiče).

Trenérský tým TŠ Start se skládá z bývalých či stále aktivních hráčů – odchovanců našeho oddílu. Klademe důraz na propracovaný systém výchovy (od těch nejmenších až po seniorský tenis), kdy se každý trenér specializuje dle svých předpokladů na konkrétní věkovou a výkonnostní skupinu. Rozvíjíme také další důležité faktory jako je kondice, aktivní či pasivní regenerace, pozitivní přístup ke sportu a v neposlední řadě také týmový a klubový duch.

Pro zájemce o trénování v rámci naši TŠ je rozpracován podrobný ceník pro všechny typy tréninků. Všem zájemcům také nabízíme kromě tréninků doplňkové služby jako je vyplétací servis, testovací centrum raket a tenisový obchůdek.

 

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Nábor dětí do tenisové školy
MSK Ostrava Ostrava Poruba ČUS Národní sportovní agentura MŠMT Babolat ČPP Emco Aspectus Canis Pro-idea - tvorba www stránek Kolimpex

Počet návštěv: 37
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2024 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Všechna práva vyhrazena | tenisstart@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne